«ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ 2017» : ПЕРШІ ПРОПОЗИЦІЇ ВЖЕ НАДХОДЯТЬ!

Назад

 Одним із головних завдань «Громадського бюджету», що успішно діє в Українці вже кілька років поспіль,  є об’єднати людей і надати можливість участь у розподілі бюджетних коштів.  І цього року він стає ще ближчим до кожного городянина:  проект 2017-2018 року буде проходити за новим форматом і під  гаслом «Громадський бюджет крокує у двори!»

 Кошти  «Громадського бюджету» будуть розподілятися на двори, відповідно до розподілу на великі, середні і малі, і кожному з них  надаватиметься відповідна сума на реалізацію проектів, які мають запропонувати самі мешканці.

 Мешканці дворів будуть самостійно вирішувати на що спрямувати кошти, шляхом надання пропозицій та голосування під час святкування «Фестивалю дворів» 9 вересня 2017року.

 А формувати свої пропозиції найактивніші мешканці розпочинають уже тепер! У дворах уже почали проходити зустрічі та обговорення. Про це ми запитали у кураторів дворів.

 Валентина Лахтадир,  головний куратор дворів: робота вже почалася! Вся необхідна інформація розміщена на міському сайті, і будь-який мешканець може заповнити заявку – внести свою пропозицію, та звернутися з нею до куратора двору, місцевого депутата чи до міської ради. Робоча група опрацює усі ці заявки, і якщо пропозиція відповідає усім вимогам, її будуть подавати на розгляд мешканців для голосування на День міста. Частина з них по можливості буде виконана до кінця 2017 року,  інше – перенесено на наступний рік.

 У нас уже відбулися зустрічі з кураторами дворів. Загалом, усі двори в місті у задовільному стані, але кожному є куди покращуватися. У всіх – різні ситуації, тому і пропозиції – різні. Стосовно цих пропозиції відбуваються зустрічі у дворах, люди діляться думками та радяться, що і як краще зробити.

 Cоломченко Оксана,  «Сосновий гай» (вул. Соснова, 2, 4, 4а) –  так, ми дуже раді, що отримали можливість щось покращити у своєму дворі! Наприклад, потребує оновлення дитячий майданчик біля Соснової, 2. Але найбільша мрія і малих, і дорослих мешканців двору – це спортивні тренажери – такі, як на міській набережній. Особливо цю ідею підтримують жінки – і обіцяють, що обов’язково будуть займатися на таких тренажерах і привчати до цього дітей!

 Черевата Світлана,  «У цьому дворку, як у вінку» – наш двір об’єднує два довгі будинки по вул.  Енергетиків 5 і 7. Зараз ми збираємо пропозиції, та вирішуємо, як врахувати інтереси всіх вікових категорій наших мешканців. Наприклад, для діток необхідний красивий дитячий майданчик – адже на «Кораблику», хоч він і неподалік, не всім вистачає місця. Для людей похилого віку – а їх у нас багато, ми хочемо встановити нові лавки, обов’язково – зі спинкою, аби бабусям було зручно проводити час, спілкуючись. А для молоді та людей середнього віку необхідні  спортивні тренажери, аби підтримувати себе у формі та бути бадьорими! Сподіваємося, нам все вдасться.

 Детальна інформація щодо Громадського бюджету дворів м. Українка розміщується на нашому сайті, у розділі «Громадський бюджет».

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама