Депутат міськради Обухова імовірно причетний до вирубки дубового лісу

Назад

Активісти підозрюють депутата Обухівської міської ради від "Нашого краю" Миколу Підтілока у причетності до вирубки дубового гаю

Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на "Хроніки міста Обухова".

На околиці Обухова "відомими-невідомими" була знищена частина останнього повноцінного дубового гаю. За даними користувачів мереж до цього може бути причетним За інформацією, котру розповсюдив волонтер і активіст Руслан Трегуб вирубана ділянка, а це майже 80 дубів зареєстрована конкретну людину і призначена для ведення сільського господарства.

"Ви бачите фото, на якому виділені ділянки 3, 4. Сьогодні там проводилася вирубка Дубів. Знищено було 79 дерев, які мають вік від 10 до 50 років …..  А це офіційна інформація з кадастру, де видно, що ділянки 3,4 знаходяться в приватній власності та мають цільове призначення "для ведення особистого господарства….". Запитання: яке "Особисте господарство" там буде і хто наділив таку земельну ділянку та за які заслуги?" – риторично поцікавився він.

 

Отже, згідно з інформацією з відкритих джерел ділянки, де відбулося варварське знищення дерев мають конкретного власника:

Крім того, вказаний вище субчик значиться в базі даних порталу youcontrol.com.ua як керівник громадської організації "РАЗОМ.UA". Остання, до речі, афільована з відомим в Обухові В. О. Лінивим.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама