Звернення Головного управління до мешканців Обухівщини

Назад

Рятувальники звертаються до всіх Обухівщини з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки. Не спалювати сміття та рослинні залишки, не провокувати виникненню масштабних пожеж. Не забруднювати повітря, берегти власне життя та здоров’я! Вогняна стихія не лише поглинає все живе на своєму шляху. Шкоди від спалювання сухої трави та інших рослинних залишків різностороння, адже має багато негативних наслідків. На превеликий жаль, люди рідко надають цьому ваги.

Лише впродовж тижня у Київській області було зареєстровано 93 випадки загорання трави на загальній площі більше 95га. Всі пожежі були ліквідовані рятувальними підрозділами області. 

Дуже часто спалення трави переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому ліквідувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Також, особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння. Це загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору. Крім того, погіршення видимості на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Працівники ДСНС наполегливо просять мешканців не створювати небезпеку пожеж в районах. Дотримуватись елементарних правил безпеки для збереження свого життя та здоров’я та навколишнього середовища.

 

ГУ ДСНС України у Київській області

 
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама