24 березня 2017 року відбулося чергове засідання Обухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Назад

24 березня 2017 року за участі представників Обухівського районного сектору ДСНС України у Київській області відбулося чергове засідання Обухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій де були розглянуті наступні питання:                                                           

1. Стан   забезпечення протипожежного захисту об’єктів Обухівського району з масовим перебуванням людей.

2. Про підготовку лісових господарств та лісокористувачів Обухівського району до пожежонебезпечного періоду 2017 року та запобігання виникненню пожеж в екосистемах району.

3. Про стан обслуговування аварійно-рятувальними підрозділами хімічно-небезпечних, потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки Обухівського району.

4. Про затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів на території Обухівського району відповідно до «Інструкції з організації та проведення робіт з розмінування місцевості на території України підрозділами та спеціалізованими підприємствами МНС» від 20.09.2010 року.

5. Про удосконалення системи цивільного захисту при проведенні адміністративно-територіального реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади (розширення мережі підрозділів МПО (МПК із залученням організованого населення на добровільних засадах).

По закінченню були підведені підсумки роботи комісії, дані конкретні доручення виконавцям.

Обухівський районний сектор ДСНС України у Київській області

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама