Трипільську ТЕС можуть приватизувати, - голова Фонду держмайна

Назад

У разі ухвалення нового закону «Про приватизацію», у Київській області можуть приватизувати 60 державних підприємств

Про це кореспонденту порталу «Моя Київщина» повідомив голова Фонду держмайна Ігор Білоус.

«В Київській області є близько 60-ти підприємств регіонального характеру, які підуть на приватизацію. Починаючи з якихось там будок і закінчуючи магазинами на автобусних станціях. Такі собі невеликі підприємства, не супер п’ятизіркові готелі, звичайно, але вони є.

З великих підприємств - це «Центренерго», точніше, його частина, а саме Трипільска ТЕС, яка розміщена в Київській області. Приватизація такого підприємства – це велика приватизація і якщо вона буде здійснена, то певний позитивний результат будемо мати і на регіональному рівні.

Є ще різні сільськогосподарські об’єкти, але, як правило, ми зіштовхуємося з різними магазинами, саунами, їдальнями, які залишилися нам у спадок.

 

Найбільший об’єкт в Київській області, який, нажаль, не належить Фонду держмайна – це аеропорт «Бориспіль». Але цей аеропорт не єдиний в області. Є ще один в Узині. Ми, разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством інфраструктури віддаємо перевагу концесійному законодавству, концесійним договорам. Зараз закінчується робота над новим Законом «Про концесії». Я дуже сподіваюся, що в недалекому майбутньому, ми все ж таки розглянемо концесію аеропорту «Бориспіль», та зробимо так, як це працює в усьому світі. І якщо нам вистачить сміливості, сил та бадьорості переробити аеропорт в Узині відповідно до світових стандартів, то це буде дуже гарний проект. Який залучить інвестиції та створить багато нових робочих місць та дасть змогу збільшити потік туристів», - повідомив Ігор Білоус.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама