Відбувся благодійний захід у підтримку Михайлика Шегеди.

Назад

27 березня 2017 року за ініціативи МАМАКЛУБУ «Матусі» та за підтримки Обухівської міської ради у місті Обухів відбувся благодійний захід у підтримку маленького Михайлика Шегеди.

Для довідки: 
Шегеда Михайло, 4 роки (28.11.2012 р.н.) м.Обухів, Україна 
ДІАГНОЗ: Мієлодисплатичний синдром, РАІБ 2 типу, анемія, тромбоцитопенія. 
СУММА ЗБОРУ: 185.479 євро (196.747777 долара США, 5 333.79718 українські гривні) 
МЕТА ЗБОРУ: Проведення трансплантації кісткового мозку в клініці HOSPITAL INTERNACIONAL UNIVERSITARIO SANT JOAN DE DEU Барселона, Іспанія.

Навіть той факт, що це був перший робочий день тижня не стримував ані організаторів ані всіх тих, хто приєднався до участі у заході. 
Завдяки творчим колективам РЦКіД було організовано потужний концерт за участі місцевих талановитих артистів, було запрошено представників місцевої влади та міської ради м. Українка. 
Заступником міського голови Олександра Левченка було озвучено, що відтепер міськрада бере на себе зобов’язання у підтримці та веденні цієї родини на весь період його лікування та реабілітації. Але, звісно, вони не в силі покрити всі фінансові потреби,тому також звернулися до всіх і з проханням не залишати цю родину наодинці з таким горем. Не лишилися осторонь і місцеві Народні майстри та Майстри хенд-мейд, весільний салон «Л.Валентина», які зібралися цілим ярмарком, а також робили майстер класи всім бажаючим спільно із громадськими організаціями нашого міста. Пам’ятні фото можна було зробити на фотозоні завдяки прекрасній Альоні Матушевській. Арт-кав*ярня «Солодкий блюз» та кондитер Ірина Голуб організували продаж випічки та солодощів, а студія психології та креативу «Хамелеон» разом зі студією свят «Прованс» організували дитячу кімнату з аніматорами для найменших відвідувачів. 
Завдяки фотографу Каті Романченко було організовано неймовірні фото сесії у сукнях-хмаринках для мам та донечок. Пройшовшись палацом культури модна було взяти участь у безпрограшній лотереї, зробити аквагрим, взяти участь в аукціоні та підвісити долоньку у підтримку життя Міші.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ ЗІБРАЛИ 21 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ ТА 20 ЄВРО!

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама