НА БАЗІ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇ РДА ВІДБУЛОСЬ ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «ФОРМУВАННЯ ЕМОЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ ПЕДАГОГІВ»

Назад

На сьогодні особливо актуальним є розвиток емоційної компетентності фахівців професій типу «людина–людина», що сприяє їхньому професійному зростанню й особистісному вдосконаленню, актуалізації адаптивних здібностей, збереженню здоров’я та запобіганню «професійного вигорання», гармонійному функціонуванню в соціумі, життєвим досягненням.

28-го березня у відділі освіти відбулось тренінгове заняття «Формування емоційної компетентності педагогів», в якому взяли участь 17 представників навчальних закладів Обухівського району.

Учасники заходу розглядали поняття «емоційна компетентність», як готовність і здатність людини гнучко управляти емоційними реакціями: власними та інших людей, адекватно до ситуацій і умов, що змінюються. У невимушеній атмосфері педагоги створювали портрет емоційно компетентної людини, брали участь у вправах, які сприяли підвищенню власної емоційної компетентності. За допомогою методу «гронування» визначали чинники, від яких залежить розвиток емоційної компетентності, розглянули способи впливу на емоції. Педагоги працювали в напрямку саморозкриття, поглиблення емоційного самоусвідомлення за допомогою метафор, що сприяло формуванню інтересу до емоційних переживань. Під час роботи в групах складали словник емоцій та почуттів. Методист РМК відділу освіти Шевченко О.О., виконуючи роль фасилітатора та медіатора заняття, спрямовувала дії учасників, активізувала, підказувала та направляла їх думки, коментувала відповіді, що сприяли розкриттю якості та вміння емоційно компетентної людини.

Насамкінець класні керівники та педагоги-організатори отримали пам’ятки «Як почати працювати, щоб відчути мотивацію, натхнення та інші психологічні установки».

20170328 094347 20170328 100858

20170328 100936 20170328 112843

20170328 112847

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама