ДОБУДОВА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ: МАЄМО ГРОШІ, НЕ МАЄМО МОЖЛИВОСТІ

Назад

Жителі міста Українка  минулої зими мали можливість спостерігати, як швидкими темпами просто на очах зростали стіни приміщення початкової школи ЗОШ № 1. І до весни на буд майданчику виросла солідних  розмірів будівля з вікнами і красивим дахом. Проте останнім часом будівельної активності більше не спостерігається…  Будівельники завершили роботи,  чи ці роботи перемістилися до середини?

На це  питання  відповідає Володимир Луценко, перший  заступник  міського голови.

Так, зараз там нічого не відбувається, адже на сьогоднішній день уже виконані ті роботи, які були заплановані у минулому році. Загалом графік цих робіт розрахований на 3 роки. На їх продовження у цьому році державним бюджетом ще не виділені кошти. Частину грошей  від міста вже передбачили – по плану це було 10% від загальної суми, і на цей рік становило 1,5 мільйона гривень;  держава, відповідно, цього року мала виділити 15 мільйонів.  І хоча державні кошти ще не виділені, але вже постали вимоги зміни співфінансування :  не менше 25%  коштів від міста!

На  минулій сесії ми внесли зміни до бюджету, відірвали ці кошти від інших проектів, та передбачили 4 мільйони власних коштів нашого спів фінансування. Та на сьогодні немає можливості ці кошти передати для продовження будівництва, оскільки Київською обласною радою не прийнято рішення про готовність прийняти ці кошти від міста та передати на будівництво. Тобто,  ми маємо можливість виділити 4 мільйони, і тоді, навіть поки що без грошей державного бюджету,  є можливість на ці гроші починати роботу з весни, а не чекати, поки усі кошти надійдуть у вересні. Тому я сподіваюся, що квітні обласною радою буде прийнято відповідне рішення, і ми зможемо виконувати якісь роботи.

Є ще одна проблема: вартість об’єкта зростає, тому що зростає вартість матеріалів та заробітна плата, і ми сьогодні знову стоїмо перед необхідністю внесення змін до проектної документації, проходження повторної експертизи. Вартість цього об’єкту зросте, орієнтовно, у районі 20%.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама