Особливості взаємодії педагогічних працівників з дітьми що мають особливі освітні потреби

Назад

 28 березня 2017 року на базі Навчально-виховного комплексу "Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Обухівської міської ради Київської області" відбувся тренінг«Особливості взаємодії педагогічних працівників з дітьми що мають особливі освітні потреби», тренер –Панченко Тетяна Леонідівна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботиКВНЗ КОР«Академія неперервної освіти», кандидат психологічних наук.

Учасниками заходу були 20 осіб, а саме: методист з психологічної служби ММК УО ВК Обухівської МР, завідуюча ПМПК м. Обухів,  практичні психологи, соціальні педагоги та асистенти вчителів ЗНЗ міста.

Метою проведення заходу було ознайомлення з  психо-фізіологічними закономірностями розвитку  дітей з особливими освітніми потребами та врахування цих закономірностей  спеціалістами у своїй роботі. При викладанні матеріалу ведучий апелював до власного досвіду кожного присутнього, це сприяло глибшому розумінню ситуацій що відбуваються у роботі з дітьми, батьками та колегами.

Учасники тренінгу вдячні Панченко Т.Л. та налаштовані на подальшу тісну співпрацю у питаннях психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама