50-Й ДЕНЬ МІСТА УКРАЇНКИ: НОВІ ПОДІЇ ТА ФЕСТИВАЛІ

Назад

Мабуть, уже всі мешканці міста знають, що саме цього року Українка святкує всій 50-річний ювілей, та з нетерпінням чекають грандіозного святкування на день міста. Адже святкувати так, в як в Українці, мало де вміють. А щоб все вдалося якнайкраще, підготовка до свята вже розпочалася…

Що ж чекає на українчан і гостей на цьогорічному святкуванні, розповідає  заступник міського голови Оксани Кирилюк.

Цьогорічне святкування відбудеться в дещо іншому форматі, ніж звикли жителі нашого міста. Ювілей зобов’язує розширити програму святкування. Окрім заходів, які вже стали традиційними,  ми запроваджуємо нові фестивалі, які, маємо надію, також полюбляться нашим жителям.

Розпочнеться  святкування з п’ятниці, 8 вересня,  і основною  стане тема першопрохідців. Саме цих людей  ми будемо вшановувати на урочистому заході у п’ятницю. Також відбудеться і традиційне відзначення  найкращих працівників наших закладів та установ, що знаходяться в  місті.

У суботу, 9 вересня, на всіх чекає традиційний фестиваль дворів. Але у цьому році він буде відрізнятися від минулорічних тим, що окрім власне святкування пройдуть ще й загальні збори у дворах, на яких будуть прийматися рішення щодо впровадження  Громадського бюджету дворів в Українці. Думаю що Громадський бюджет дасть новий поштовх до розвитку фестивалю дворів, дасть можливість для більшої кількості українчан прийти на цей захід та не лише відпочити та повіеселитися, а й прийняти важливе рішення щодо благоустрою двору та задіяння тих коштів, які українська міська рада надає рамках Громадського бюджету для кожного двору.

Також плануємо по-новому  розглянути наш фестиваль –ярмарок творчих колективів, які працюють у нашому місті. Цьогоріч у рамках цього фестивалю відбудуться і майстер-класи, і конкурс малюнку, та ще багато цікавого. Ми залучаємо більше коло учасників, і це буде не лише пісенний чи танцювальний, а творчий ярмарок у ширшому розумінні.

Святкування у неділю, 10 вересня,  теж буде відрізнятися від традиційного. Насамперед, відбудуться два нові фестивалі – це фестиваль «Рій подій», який почнеться з 11-00 і триватиме вдовж дня, а також пісенний і танцювальний фестиваль, який буде присвячений 50-річчю. Ми хочемо залучити до участі у цьому фестивалі виконавців з усієї України. Під час гала-концерту пройде визначення переможців, з нагородженнями та врученнями премій.

До участі у недільній програмі ми запрошуємо колективи громад , які проживають в Обухівському районі.  Особливо раді будемо бачити ті громади, що в перспективі мають об’єднатися  з Українкою.  Сподіваємося, що ці два фестивалі дадуть багато вражень та позитивних емоцій, які залишаться на цілий рік!

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама