«ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ ДВОРІВ» РОБИТЬ ГОРОДЯН АКТИВНІШИМИ

Назад

«Громадський бюджет дворів» об’єднує навколо себе все більшу кількість жителів міста Українка. У дворах активно проводяться обговорення, чого найбільше потребує двір та які покращення хотіли б бачити ті, хто тут проживає. Нагадаємо, цього року «Громадський бюджет» передбачає надати мешканцям будинків можливість участі у розподілі бюджетних коштів, які виділяються для кожного двору, шляхом надання пропозицій, за які потім потрібно буде підтвердити голосуванням під час святкування «Фестивалю дворів» 9 вересня. Кошти будуть розподілятися на двори відповідно до розподілу на великі, середні і малі, і кожному з них надаватиметься відповідна сума. Як розповіла головний куратор дворів Валентина Лахтадир, найактивніші уже надали свої пропозиції. Інші готуються це зробити; у дворах проходять зустрічі жителів, які визначаються зі своїми пріоритетами – що саме найбільше потрібно для конкретного двору. І оскільки всі двори різні, то і пропозиції надходять теж різноманітні. Поки що найчастіше мова йде про спортивні тренажери та лавки для відпочинку літніх людей.

Ігор Скиба, двір «Енергія зв’язку» (вул. Енергетиків, 8,10,12,14): “Обговорення у нашому дворі досі проходять дуже активно, але пропозиції у письмовій формі ще не подавали, так як потрібно зупинити свій остаточний вибір на якихось із них. Ідеї – найрізноманітніші: і сучасний дитячий майданчик, і альпійська гірка… Проте, на мою думку, основні завдання поки що – це ремонти і в самих під’їздах та на загальних балконах, а також – ремонт цоколю на Енергетиків, 8. Спочатку потрібно вирішити ці питання, які є спільними для всіх. Проте обговорення ще тривають”.

Надія Мовчанюк, двір «Сусідоньки» ( просп. Дніпровський, 19,20): “Нас, кураторів дворів, збирали на зустрічі ще з початку грудня та розповідали про нові завдання. І ми дуже раді, що «Громадський бюджет» дає можливість щось поліпшити у наших будинках чи дворі. Ми продовжуємо формувати свої ідеї, і їх дуже багато: це і баскетбольна корзина для занять спортом дітей, і спортивні тренажери у дворі, якими всі могли б користуватися, і огорожа для квітників, і зручні лавки з округлими спинками, і вази-розетки для квітів… А ще – бруківка під під’їздами, така, як на Дніпровському, 22! Мають ще відбутися загальні збори двох наших будинків, аби якомога більше людей змогли висловитися. А свою заявку плануємо подати до 1 квітня”.

Детальна інформація щодо Громадського бюджету дворів м. Українка розміщується на нашому сайті у розділі «Громадський бюджет».

 Пропозиції подаються в паперовому або електронному вигляді на адресу Української міської ради: м. Українка, пл. Т. Шевченка, 1, каб. № 2, e-mail: rada@ukrainka.org (з позначкою «Громадський бюджет»)

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама