ДОРОГІ НАШІ ДОРОГИ…

Назад

Окрім ремонту міських доріг, Українка є ініціатором ремонту  ще двох   артерій  транспортного сполучення, ремонт яких перебуває у компетенції області та держави… і роками відкладається. Мова йде про дорогу на Плюти та дорогу, що сполучає два міста – Обухів та Українку. Які саме  міською владою  зроблені кроки у цьому напрямку, розповідає перший заступник міського голови Володимир Луценко.

Чи буде плютівська дорога ремонтуватися у цьому році, поки що сказати складно. Ми самі вступили у цей процес і за власні гроші розробляємо проектно-кошторисну документацію на ремонт цієї дороги.   Приблизний розрахунок цього проекту вже є, і згідно з ним вартість ремонту складе близько 28 мільйонів гривень.  Таких грошей місто не має,  тому ми будемо намагатися або залучити гроші «Укравтодору» зі  своїм співфінансуванням, або спільно з «Облавтодором» передавати заявку до фонду регіонального розвитку, як ми це робили для будівництва початкової школи.  Якщо наш проект буде підтримано  фондом регіонального розвитку, то роботи по ремонту дороги можуть розпочатися у 2018 році. Якщо «Облавтодор» має якісь свої програми, що передбачають  участь громади, тоді, можливо,якісь роботи розпочнуться  уже в цьому році. Але говорити напевно поки що зарано, – відзначив Володимир Петрович.

Стосовно дороги на Обухів – її ремонт теж не в компетенції міста, проте міський голова виступив з ініціативою, яку підтримали на сесії Української міської ради. Сьогодні існує законодавство, яке дозволяє громадам співпрацювати для вирішення спільних питань. А таким спільним  питанням для двох міст – Українки та Обухова, є ця дорога, яка між ними знаходиться та давно потребує ремонту. Павло Козирєв виступив із пропозицією, щоб разом з Обуховом виготовити  для початку проектно-кошторисну документацію.

 Рішення про підтримку наразі чекаємо від Обухівської міської ради; та сподіваємося, вона буде, і тоді одна з громад виступить замовником, а інша візьме участь у співфінансуванні.

Що ж, будь-яка значна справа розпочинається з перших кроків. А їх – уже зроблено. Отже, будуть і наступні.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама