«ПАТРІОТИЗМ – ЯКІСТЬ ЛЮДИНИ ТА НЕВІД’ЄМНА РИСА ГРОМАДЯНИНА»

Назад

Під таким гаслом 28 березня у Професійному ліцеї міста Українки відбулась відкрита виховна година, на якій учні спробували розібратись у суті поняття «патріот» і «патріотизм», визначити, які якості та риси характеру притаманні патріоту, яку людину можна назвати патріотом, а який вчинок – патріотичним.

Допомогти учням осягнути поняття патріотизму та його деяких якостей допомогли гості, запрошені на виховну годину: Олександр Лукашук, голова спілки ветеранів воїнів АТО м. Українки, випускники ліцею 2010 року Лісовий Ігор, Шевченко Роман, випускниця ліцею 2014 року Плохута Вікторія.

В ході виховної години учні, спочатку сором’язливо, а згодом – все сміливіше, брали участь в обговоренні понять, давали відповіді на запитання вікторини, робили доповіді. Окрім цього юнаки та дівчата дізналися, що в місті, у 2012 році, була започаткована нагорода «Патріот міста Українки», і що цією нагородою відзначені гість заходу Лукашук Олександр та працівник ліцею, керівник ЗВС «Трипілля» Шульга Олександр Петрович.

Підсумовуючи результати, учні зробили висновок, що патріотизм є важливою рисою кожного громадянина.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама