Володар Кубка Київщини розгромив у гостях обухівців, граючи в меншості майже весь другий тайм

Назад

ФК «Обухів», обігравши торік «Сокіл» аж двічі, починав цьогорічну прем’єру фаворитом. Але на кінець першого тайму він поступався в рідних стінах з рахунком 0:2. Правда, після вилучення Казіна за другу жовту підопічні Віктора Мозгового доволі швидко відновили статус-кво і відчайдушно пішли на приступ чужих воріт. Однак найкращий тренер Київської області Олег Самченко,оперативно перегрупувавши сили, надихнув сільську команду на стрімку контргру, і «Сокіл» довів прем’єрну зустріч нового сезону до перемоги з великим рахунком.

Чудово проявили себе в критичний момент матчу заслужені ветерани гостей — Окодува та Шорников. Інша цікавинка стосується забитих м’ячів. Соколята чотири рази відзначились ударами головою.

ФК ОБУХІВ — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 2:5 (Мандровський, 60, Сотник, 62 — Федоренко, 32, Сапоненко, 45, Шорников, 64, Окодува, 74, Горнакашвілі, 90). Вилучення: Казін (Сокіл, 48).