РОЗПОРЯДНИКАМ ТА ОДЕРЖУВАЧАМ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Назад

Управління Державної казначейської служби України в Обухівському районі Київської області, повідомляє про новий порядок складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів у 2017 році.

Наказом від 07.02.2017 року №44 внесено зміни до наказу від 24 січня 2012 року № 44 «Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» (далі Порядок №44). Із Порядку №44 вилучено норми стосовно складання фінансової звітності.

Відтепер ним слід керуватись лише при складанні бюджетної звітності яка складається у гривнях з копійками.

На сайті Міністерства фінансів України опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 28.02.2017 № 307 "Про затвердження Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі та змін до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Подання фінансової звітності». Цим Порядком визначається порядок розкриття інформації за статтями фінансової звітності розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами.

До форм фінансової звітності належить форма 1-дс «Баланс» та форма 2-дс « Звіт про фінансові результати» які складаються щоквартально у гривнях без копійок разом по загальному та спеціальному фондах.

Як і раніше, до управління подаються тільки форми, які містять дані. Подання бюджетної та фінансової звітності супроводжується одним листом, у якому наводиться перелік форм фінансової та бюджетної звітності, що подаються, та їх обсяг (кількість аркушів за кожною формою), а також перелік форм, які не подаються у зв»язку з відсутністю показників.

Отже квартальну бюджетну звітність будемо складати за новими формами! Найближчим часом на сайті бухгалтер.com.ua будуть розміщені форми для складання звітності в форматі ексель, слідкуйте за свіжими оновленнями на сайті!!!

Взято з http://obukhovrda.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама