ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ТЕАТРУ

Назад

  З нагоди відзначення Всесвітнього дня театру та нагородження переможців IV-го Міського конкурсу –фестивалю поезії, присвяченого 203-ій річниці від дня народження українського письменника, поета, художника Т. Г. Шевченка в Обухівському районному центрі культури і дозвілля 31 березня 2017 року відбувя гала-концерт.
    Ведучі, добре відомі в м.Обухові майстри художнього читання — Марія Пастушок і Владислав Дринь, учні 11 класу НВК “Гімназія - ЗНЗ І ступеня м.Обухова” розпочали святкову програму, запросивши на сцену Софію Баранець та Наталію Троян, учасниць Театру мініатюр (художній керівник Кисільов Сергій Григорович) для виконання веселої мініатюри “АУ!”.
    Для привітання присутніх слово надали Тетяні Іванівні Богданович — начальнику відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради:
-“Дорогі друзі! Саме так, із театрального привітання, розпочали ми наше свято. “Спочатку було Слово”, - цей біблійний вислів кожному з нас знайомий, але, щодня, користуючись словом, ми рідко згадуємо про його грандіозне значення у житті людства. Адже театр, у першу чергу, пов’язаний саме із Словом. Сьогодні ми запросили вас прослухати вірші у виконанні переможців IV-го Міського конкурсу –фестивалю імені Т.Г. Шевченка «Наша дума, наша пісня» та насолодитися силою слова.”
    У щирій та веселій атмосфері пройшло свято, всіх переможців було нагороджено дипломами, а також кожен мав змогу посмакувати й солоденькими подаруночками. 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама