Київська область: спалювання сухої трави призводить до масштабних пожеж!

Назад

 

Впродовж доби у Київській області було зареєстровано 98 випадків загорання трав’яного настилу та сміття,  на загальній площі  більше 95 гектарів. Загорання виникали у Бородянському, Макарівському, Києво-Святошинському, Васильківському, Фастівському, Рокитнянському, Сквирському, Володарському, Тетіївському, Ставищанському, Таращанському, Білоцерківському, Миронівському, Богуславському, Кагарлицькому, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Баришівському, Згурівському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському районах та місті  Ірпінь. В більшості випадків завдяки оперативному повідомленню рятувальникам  вдалося не допускати розповсюдження вогню на великі площі.  Та  небезпека полягає в тому, що загорання сухої трави  стають причиною пожеж на сміттєзвалищах, торфовищах та в лісових масивах.

Так, 2 квітня поблизу міста Бориспіль виникло загорання трав’яного настилу на площі 1 га, яке перекинулось на сміття на території недіючого сміттєзвалища, загальною площею 2,5 га. На гасіння даного загорання було залучено 6 одиниць техніки, трактор та 25 чоловік особового складу. Станом на 20 годину 2 квітня пожежу в цілому ліквідовано. Спостерігаються осередки тління. Для повної ліквідації 3 квітня залучено 2 бульдозери , що перекидають сміття та засипають його шаром грунту.

 Того ж дня паління сухої трави  місцевими жителями призвело до виникнення пожежі в селі Піски Іванківського району. Вогнем було знищено житловий будинок та три господарчих будівлі.

Головне управління ДСНС у Київській області звертається до всіх мешканців області з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах, не спалювати траву, сміття  та залишки рослинності, не провокуючи, таким чином, виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю.

 Фото-0070.jpgBieS0rbJcUc.jpg

DSC02188.JPGDSCN0958.JPG

eO70Lzz_U7c.jpgWhFW2voNneE.jpg

 
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама