Новий директор спорткомплексу в Обухові

Назад

"Призначено директора Комунальної організації Обухівської міської ради «Обухівського міського спортивного комплексу ім. В. О. Мельника»

Нещодавно відбувся конкурс на посаду директора Комунальної організації Обухівської міської ради «Обухівського міського спортивного комплексу ім. Мельника В. О.», в результаті якого було призначено Шевченка Дмитра Анатолійовича, що до цього працював у відділі молоді, фізичної культури та спорту Обухівської міської ради. На днях я підписав відповідне розпорядження про призначення.

Сьогодні відбулася робоча зустріч із колективом спортивного комплексу, на якій було розглянуто питання організації роботи закладу, підпорядкованості міських спортивних об’єктів, вдосконалення роботи спортивних гуртків, формування штатного складу та нове бачення подальшого розвитку спорту та фізичної підготовки в місті.

Даний комплекс своєю продуктивною діяльністю має забезпечувати злагоджену роботу усіх спортивних стадіонів, майданчиків та залів, що функціонують у нашому місті та на мікрорайоні Яблуневому.

Є велика необхідність залучати до співпраці вчителів фізкультури, відродити спортивні змагання та активно використовувати такі спортивні об’єкти, як тренажерні майданчики, що встановлені по місту, а також скейт-парк.

Хочеться бачити сильну і потужну спортивну команду однодумців! Хочеться зробити місто Обухів центром спорту і фізичної культури. Для цього у нас є новий потенціал, нове бачення та сили для втілення!" повідомив Олександр Левченко

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама