ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Назад

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Обухівської РДА, 30 квітня на базі Краснослобідської ЗОШ –I-III ступенів проведено щорічний методичний фестиваль ЗНЗ району «Освіта Обухівщини-2017» та виставку «Розвиток педагогічної компетентності та професійної компетентності педагогів навчальних закладів Обухівщини.»

В роботі заходу взяли участь працівники відділу освіти Обухівської райдержадміністрації на чолі з його керівником Луцик Ю.С., керівники та провідні педагогічні працівники освітніх закладів району. Мета фестивалю – заохочення до творчого пошуку колективів закладів освіти та кожного педагога в удосконаленні системи навчання, в поширенні і впровадженні кращих надбань та інноваційних пошуків педагогів і педагогічних колективів Обухівщини, у використанні нових освітніх технологій, компетентнісних підходів до змісту шкільної освіти.

Фестиваль розпочався з виставки методичних доробок та матеріалів позакласної роботи з учнівською молоддю, які представили освітні заклади району. Учасники фестивалю мали змогу ознайомитися з матеріалами напрацювань кращих педагогічних працівників району. Гостей Красної Слобідки щиро вітали директор місцевої школи Векла В.В. та учні.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти Обухівської РДА Луцик Ю.С. Вона високо оцінила організацію та зміст фестивалю, подякувала всім, хто долучився до організації і проведення районного методичного заходу, а також наголосила на важливості створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо впровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти дітей та молоді, підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах.

Завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Обухівської райдержадміністрації Ленда В.П. ознайомила присутніх із перспективами розвитку освітньої системи Обухівщини, розповіла про впровадження європейського виміру якості освіти в навчальних закладах, використання інноваційних підходів та технологій організації навчально-виховного процесу на рівні сучасних вимог..

Завідуюча дитячим навчальним закладом «Ялиночка» (смт. Козин) Стопник Л.М. поділилася роздумами з учасникам фестивалю про створення психолого-педагогічних умов та формування комунікативної компетенції вихованців в умовах дитячого закладу.

Досвідом з впровадження програми Всеукраїнського рівня «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів» поділилася директор Германівської гімназії Трофименко Д.М.

Директор Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва Гайко Н.С. у своєму виступі розповіла про роботу гуртків, зокрема, і на базі навчальних закладів.

Після закінчення офіційної частини методичного фестивалю працювали майстер-класи з правопівкульного малювання (Шевченко О.О.), з використання метафоричних асоціативних карт та ігротерапії (Комісаренко Н.В.), з виготовлення іграшок до Великодня (Школьна Н.Д.).

Презентацію технології перевернутого класу провела завідуюча РМК відділу освіти Обухівської РДА Ленда В.П.

Всі заходи пройшли на високому методичному, виховному та естетичному рівні.

IMG 0073 IMG 0074

IMG 0076 IMG 0077

IMG 0082 IMG 0117

IMG 0177 IMG 20170330 122837

IMG 20170330 124022 IMG 20170330 124041

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама