ПРО ПРОВЕДЕННЯ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ ДВОМІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ В 2017 РОЦІ

Назад

У рамках проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 № 95 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів» та розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації від 14.03.2017 року № 118 «Про проведення в Обухівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» в Обухівському районі з 14 березня 2017 року розпочато проведення двомісячника благоустрою населених пунктів.

З метою ефективного виконання заходів з благоустрою головою Обухівської районної державної адміністрації затверджено «Розподіл населених пунктів Обухівського району між відповідальними особами для координації діяльності проведення весняного двомісячника благоустрою в 2017 році».

В період проведення двомісячника заплановано та проводиться комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, виконання робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць вигулу домашніх тварин, інших об’єктів благоустрою населених пунктів.

Особливу увагу потрібно приділити ліквідації стихійних сміттєзвалищ та прибирання в придорожніх смугах автомобільних доріг комунальної власності, загального користування та в лісозахисних смугах, утворених в осінньо-зимовий період та виявлених після сходу снігового покриву.

Слід зауважити, що роботи в зазначеному напрямку продовжуються та знаходяться на постійному контролі Обухівської районної державної адміністрації.

РОЗПОДІЛ населених пунктів Обухівського району між відповідальними особами для координації діяльності проведення весняного двомісячника благоустрою в 2017 році

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама