Не вистачає 29 підписів до петиції про онлайн-трансляцію ВСІХ засідань міськради

Назад

Друзі, залишилось 7 (Сім!) днів до завершення збору підписів до петиції про онлайн-трансляцію ВСІХ засідань міськради, виконкому та комісій міської ради м.Обухів, і ще не вистачає 29 підписів!
Дехто вже встиг подивитись першу, без перебільшення, історичну), онлайн-трансляцію сесії міської ради м.Обухів, 30.03.2017р. Було цікаво, хоч і не сильно масово, але і 30-40 глядачів, як для першої трансляції – теж непогано. З іншої сторони – уявімо, що ці 30 чоловік взяли б і одночасно прийшли до зали засідань міськради. Там буває і 10-15 стороннім людям ніде сісти, що вже казати про 20-30. А ще ж будуть бажаючі передивитись відео в режимі запису.
Правда, як то кажуть, «Але є одне «але» »(с)
Трансляція закінчилась, і після цього як бачимо – почались якісь незрозумілі підковдрові «ігри» із архівом відео. Зазвичай після онлайн-трансляцій прийнято відразу викладати відео для перегляду його будь-ким. Але, схоже, не в нашому випадку.
Дивлячись на те, як "швидко" викладають архів відео із онлайн-трансляції, що відбулась - ми можемо зробити очевидний висновок, що ці трансляції - як кістка в горлі у місцевої влади. Гарне питання – а чи взагалі буде це відео (в повному обсязі, а не «списане» на першу, «тестову» трансляцію) викладене?!?
Тому це ще раз підтверджує користь даної петиції, яка розширює перелік онлайн-трансляцій, включно з засіданнями виконкому та постійних комісій, адже саме там вирішуються багато практичних питань, надзвичайно важливих для жителів міста. Мета петиції – додати прозорості у діяльність органів місцевої влади.
Проголосуйте, і нехай Ваш голос буде додатковою цеглиною у побудові більш демократичної, відкритої, та чесної влади у м.Обухів!
http://e-dem.in.ua/obukhiv/Petition/View/11

Прозора Обухівщина

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама