«ВЕСНЯНИЙ МІСЯЧНИК МИЛОСЕРДЯ»

Назад

В рамках відзначенні 85-річчя Київської області та у період підготовки святкування Воскресіння Христового та Дня Перемоги у Київській області з квітня по травень проводиться традиційний місячник милосердя під девізом «Поспішай робити добро». Обухівський територіальний центр соціального обслуговування разом із районною радою ветеранів долучилися до проведення масових благодійних заходів та організували зустріч ветеранів - жителів с.Григорівка, с.Гусачівка та с.Матяшівка.

Так 05 квітня 2017 року в актовій залі Григорівської сільської ради зібралися ветерани війни та праці, люди за плечима яких тяжке та часом сумне минуле. Робітники різних підприємств і організацій, які приймали активну участь у розбудові Київської області та за часів своєї молодості були прикладом в усьому. Кожен з присутніх поділився власними історіями і курйозними випадками, що сталися з ними за роки роботи. Підопічна відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Мельніченко Алла Дмитрівна всім присутнім читала вірші Лесі Українки. В минулому Алла Дмитрівна 17 років пропрацювала диктором на місцевому радіомовлені, була головою Григорівської сільської ради та має найвищу відзнаку освітянина «Відмінник України». На даний час працює над продовженням написання книги про історію с.Григорівка. З теплими словами та віршами до ветеранів звернулась Голова ветеранської організації с.Григорівка Литвин Лідія Василівна, поділилася останніми досягненнями підкреслила значення кожного ветерана в розбудові села і області зокрема. Згадали перше комсомольське весілля працівників Григорівського цукрового заводу. Від імені колективу Терцентру та себе особисто щиро привітала всіх присутніх з наступаючими святами Рохманюк О.О. та презентувала відкриття Пункту прокату засобів реабілітації. Отримали вітання з ювілеєм підопічні відділення соціальної допомоги вдома Терцентру, які були присутні на даному заході Усик Андрій Юхимович та Конощ Тетяна Луківна. Святкове частування солодощами було організовано Головою Григорівської селищної ради Кисілем Сергієм Борисовичем та небайдужими підприємцями села, зокрема «Цар-Хліб». Соціальний робітник Слюсар Антоніна Олександрівна пригостила гостей власноруч приготовленим пирогом. Поза увагою не лишили жодного із присутніх.

Під кінець зустрічі звучали улюблені народні пісні, всі присутні стверджували, що свято вдалося на славу: хвалили і частування, і атмосферу та бажали організовувати такі зустрічі і надалі.

1gdg 2gdg

Взято з http://obukhovrda.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама