Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку у м. Українка

Назад

"9 квітня 2017 року у приміщенні Української міської ради відбудеться Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку у місті Українка.
09.04.2017 в рамках наймаштабнішого міжнародного соціального проекту Let’s Do It, Ukraine! відбудеться Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, спрямований на залучення молоді до волонтерської діяльності за підтримки Міністерства молоді та спорту України, спільно з Українською міською радою. 
У форумі візьмуть участь: голова Української міської ради, представники органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, активісти молодіжного громадського руху, представники шкільного та студентського самоврядування, партнерські та дружні громадські організації Київщини. 
Волонтерська діяльність є однією з найбільш важливих, оскільки саме вона становить фундамент громадськості. За даними соціологічних досліджень, українці надають великого значення волонтерському руху в країні, тому що саме волонтери допомагають зміцненню миру та роблять наш світ кращим. 
Під час форуму учасники матимуть можливість обговорити питання створення сприятливих умов для діяльності волонтерів,дізнатися про мету, завдання та цілі всеукраїнської акції "Зробимо Україну Чистою Разом!".
За підтримки Міністерства молоді та спорту України, спільно з Українською міською радою. 
Дата та час: 09.04.2017 (початок реєстрації о 10.00) 
Місце проведення: Українська міська рада (пл. Тараса Шевченка, 1, 2 поверх, велика зала) 
Контакти: 093-944-66-50- Маковенко Анна
Інформаційна довідка: 
Let’s Do It, Ukraine! – це громадська організація, частина міжнародного проекту Let’s Do It, World!, який об’єднав вже 113 країн для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. 
Крім Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, ГО Let’s Do It, Ukraine організатор всеукраїнських проектів: 
• Наймасштабніше прибирання країни, що проходить під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!», щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року об’єднує понад мільйон українців, які в один день і в один час виходять разом на прибирання, розділяють сміття та здають його на переробку; 
• Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest» - формує національну культуру чистоти." повідомили на сторінці Всеукраїнського форуму взаємодії на розвитку у м. Українка
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама