Найбагатшим серед голів райдержадміністрацій є голова Обухівської РДА Олександр Туренко

Назад

"Моя Київщина" вирішила перевірити, хто з голів районних адміністрацій Київщини володіє казковими багатствами, а хто живе на одну зарплату

Найбагатшим серед голів райдержадміністрацій є голова Обухівської РДА Олександр Туренко. Тільки на нього особисто задекларовано 33 земельні ділянки в Обухівському районі, у власності його доньки вказано більше 20 земельних наділи, 8 земельних ділянок є і у дружини Туренка. Здається, що родина скупила половину Обухівщини для власного користування. Також їй належить квартира та недобудований садовий будинок площею майже 500 кв. м. Вартість усіх одиниць нерухомості вказана як "не відомо". Так само не вказана і вартість автомобілів, яких він має три. Також у голови РДА є яхта. Хоча, подивившись марку яхти в Інтернеті, можна сказати, що вартість човна починається від 50 тисяч доларів.

Згідно з декларацією, у 2016 році Туренко прожив на зарплату та дохід від продажу нерухомості. Дружина володіє ТОВ "Дербі інтернешнл". Збереження родини складають 25 тисяч доларів у Туренка, 52 тисяч доларів у його доньки та 150 тисяч гривень у дружини. При цьому, голова сімейства позичив комусь 400 тисяч доларів.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама