Громадянська дружина Шуфрича воолодїє нерухомістю в Козині

Назад

Опозиціонер Нестор Шуфрич став єдиним депутатом, хто вніс у свою декларацію жінку, з якою не одружився. Шість років він приховував молодшу за себе на 19 років харків'янку Катерину Майкову, яка стала власницею двох елітних квартир у центрі Києва вартістю в мільйон доларів

Депутат розповів, що зустрів Катерину під час робочого візиту в Харків, де вона працювала тележурналістом. Спілкування заклало фундамент подальших стосунків, завдяки яким жінка тепер має задекларовані півсотні ювелірних прикрас, шуби, годинники, сумки, колекцію ваз, заощаджених 87 тисяч доларів, елітну землю в селищі Козин під Києвом та іншу нерухомість на кілька мільйонів доларів.

Можливо, одна з квартира стала подарунком від Шуфрича за сина – сам депутат уточнювати цього не став. Однак і дитина народилася 2014 року, і квартира була оформлена на Майкову саме в цей рік. Первісток Катерини став третім сином Нестора. Три місяці тому в політика з'явилась і донька – теж від харків'янки. Із Майковою Шуфрич обвінчався, а тепер готується до весілля.

Взято зhttps://tsn.ua 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама