Виставка " Війна нашими очима"

Назад

"5 квітня відбулася урочиста лінійка в Обухівській школі №1 ім. А.С. Малишка, присвячена відкриттю нашої фото виставки "Війна нашими очима".
Ми дуже хочемо, щоб якомога більше дітей побачили ці фото. Щоб бачили і розуміли, що насправді відбувається, як виглядає війна, адже на їх плечі лягає величезна відповідальність - виправити помилки нашого покоління і не допустити повторення історії і нової війни. Завдання ж нашого покоління - припинити війну, яку ми допустили, не дати їй розтягтися ще на довгі роки. Це в наших силах, але не вистачає бажання - не просто слова "хочу", а бажання підкріпленого діями.
Лінійка пройшла досить емоційно. Звучали важливі слова, правильні слова з вуст директора школи Демчука Петра Геннадійовича. Щиро дякуємо йому, та Спіленко Олені Костянтинівні за запрошення і можливість познайомити дітей з тим, що бачили ми за ці три роки поїздок на схід.
Виставка в школі №1 триватиме до кінця цього тижня. Всі, хто не зміг побачити фото в РЦКіД може це зробити зараз. Петро Геннадійович всіх запрошує і навіть пообіцяв особисто (за наявності часу) провести екскурсію ще й по школі " повідомила Оксана Павлів 
 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама