НОВИЙ КРОК ДЛЯ ПЕРЕХОДУ НА ВИЩИЙ РІВЕНЬ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Назад

  Водопровідно-каналізаційне підприємство продовжує працювати  над поліпшенням якості питної води для населення. «Водоканал» добуває воду із артезіанських свердловин. Їх на сьогодні, за словами Віталія Петровича Ястремського, начальника водоканалізаційного підприємства Українки, стало  більше, у порівнянні із 2015 роком. «За фінансування міської ради було проведено ремонтні роботи свердловини, яку раніше було вилучено із виробництва у зв’язку із пошкодженням фільтрової частини. Проведення відповідних робіт забезпечить подачу на місто води із цієї свердловини, яка відповідає санітарним нормативам та ніяк не відображається на здоров’ї і на споживанні у побуті», – зазначає Віталій Ястремський. У плановому режимі виконують бактеріологічний та хімічний аналізи питної води, яка надходить до споживача, також щороку підприємство проводить промивання інженерних мереж.

  Важливо зазначити, що наразі житловий фонд Українки майже стовідсотково устаткований приладами обліку води.

  Завдяки фінансуванню із міського бюджету у минулому році завершено полімеризацію єдиного збірного самотічного каналізаційного колектора, що здійснює відведення стічних вод із усього міста і має майже 2 км протяжності.

  Також заавершено перший етап виконання програми питної води і зроблено новий крок для переходу на вищий рівень надання послуг із водовідведення.

4  аавав

взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама