ВЕЛИКОДНІ ЛИСТІВКИ УЧАСНИКАМ АТО

Назад

Великдень завжди дає надію і віру, об’єднує весь наш багатомільйонний народ, всіх українців світу в єдину велику родину. В родину, яку нікому не знищити і не подолати.

Ми посвятимо паски. Зберемося сім’ями, родинами у наших чистих, прибраних до свята домівках. Найкращі з нас – наші Воїни Добра зустрінуть Великдень у окопах і бліндажах. Ми привітаємо один одного з Святом і помолимось.

Подякуємо Господові і попросимо у Нього сили, віри і стійкості для кожного з нас і для нашої святої України.

Вихованці гуртків Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва: «Прикрась свій дім» (керівник – Кучма О.М.), «Чарівний бісер», (керівник – Сидорченко Н.В.), «Веселі барви» (керівник – Позирайло О.В.), «Умілі руки» (керівник – Брусило С.М.), «Дитяча уява» (керівник – Письменна Т.І.), «Арт-кольорит» (керівник – Онофрійчук О.С.), «Чарівні прикраси» (керівник – Дацько Т.М.), «Сонячна палітра» (керівник – Неділько С.Г.), «Петриківський розпис» (керівник – Богданец І.А.), «Світ прекрасного» (керівник – Школьна Н.Д), «Талановиті рученята» (керівник – Троян М.-А.О.) з нагоди Великодня підготували близько двохсот листівок для воїнів АТО. Різноманітні за формою, кольорами, матеріалами з яких виготовлені, нехай вони будуть оберегами нашим захисникам.

Цими днями делегація від нашого району на чолі з головою Обухівської районної державної адміністрації - Туренком О.В. та головою Обухівської районної ради – Шушаковим К. О. поїхала до зони АТО. Разом з іншими Великодніми подарунками військові отримають вітальні листівки від дітей Обухівщини.

IMG 20170331 113039 IMG 20170331 113042

IMG 20170331 113153 IMG 20170331 113159

IMG 20170331 113254

 

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама