Повернення незаконно вилучених земель в Нещерові

Назад

Прокуратура Київської області займає непохитну позицію щодо повернення у державну власність незаконно вилучених земель, особлива увага приділяється лісовим землям.
 
Як приклад, в січні цього року, до Ірпінського міського суду пред’явлено позов про визнання недійсними рішень Гостомельської селищної ради 2004 року та витребування на користь держави  земельної ділянки загальною площею 3,3 га по вул. Прорізній.
В межах розгляду позову, прокуратурою області подано клопотання про накладення арешту на земельні ділянки та про заборону проведення будівельних робіт і вирубки дерев.
 
В іншому випадку, в березні поточного року, задоволено позовні вимоги прокуратури Київської області щодо повернення в державну власність земельної ділянки лісогосподарського призначення площею майже 15 га в адміністративних межах Нещерівської сільської ради, яка була вилучена з держлісфонду без зміни цільового призначення, за відсутності згоди лісокористувача та органу виконавчої влади з питань лісового господарства. Розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації вказану земельну ділянку було незаконно надано в оренду товариству.
 
Загалом з початку поточного року, завдяки зусиллям органів прокуратури Київської області до судів пред’явлено позовів про повернення державі майже 130 га лісових земель, вартістю майже 1 млрд гривень, реально повернуто понад 100 га таких земель, загальною вартістю майже 700 млн гривень.
 
Робота на вказаному напряму є пріоритетною для прокуратури Київщини.
 
 
 
Прес-служба
прокуратури Київської області
 
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама