Антимонопольний комітет попросив тимчасово знизити ціни на проїзд на Київщини

Назад

  Учора, 26 січня, відбулася робоча нарада Київського територіального відділення АМКУ на якій представники влади та перевізники обговорили проблеми, які виникли в результаті підвищення оплати на проїзд в маршрутних таксі Київщини

  Під час засідання перевізники аргументували підвищення тим, що на ринку різко зросли ціни на купівлю автобусів, мастильних засобів, автомобільних деталей, бензину. Також власники транспортних підприємств заявили, що їм довелось підвищити зарплатню працівників. Раніше зарплатний бюджет складав понад 200 000 грн., а зараз понад 500 000 грн. Якщо почнуть знижувати вартість проїзду, то, на думку перевізника, це призведе до того, що доведеться скоротити штат співробітників і це негативно відобразиться на якості надання послуг, зокрема, що стосується ремонту автобусів.

  Громадяни, в свою чергу, невдоволені не лише ціновою політикою, але й якістю послуг перевезення. Зокрема, в маршрутках водії не видають квитки пасажирам. Перевізники вважають, що вони не можуть примушувати водія давати квитки. При цьому перевізники стверджують, що ведеться облік проданих квитків, хоча квитки не видають.

  АМКУ просить скоротити вартість проїзду до 9 грн. принаймні на тиждень, поки буде вестись перевірка. Перевізники говорять, що не бояться подати на перевірку документи, але зниження тарифів призведе до банкрутства та подальшого закриття підприємств.

http://mykyivregion.com.ua/

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама