УЧНІ РАЗОМ З ПРАЦІВНИКАМИ КОЗИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «ТВОЄ МАЙБУТНЄ У ТВОЇХ РУКАХ»

Назад

11 квітня 2017 року учні Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з лісничим Бідношеєю С.В. та працівниками Козинського лісництва провели акцію «Твоє майбутнє у твоїх руках». У рамках заходу на подвір’я школи було висаджено понад 40 берізок, 20 кущів горобини та 4 сосни.

Учні 8 та 9 класу завчасно підготувалися до висадки дерев – викопали ями та взяли необхідний інвентар: лопати, відра. Саджаючи дерева, працівники лісництва охоче розповідали дітям про особливості посадки дерев та кущів, а також розказували про необхідність озеленення рідного селища, адже дерева – це наші зелені легені. За роботою непомітно сплинув час, і всі незчулися як було висаджено величезну кількість дерев. Працівники лісництва так цікаво розповідали про свою роботу, що деякі учні після школи вирішили іти навчатися до лісотехнічних закладів. Що ж, шановні лісники, гідна допомога вам підростає.

Хочеться зазначити, що лісничий не тільки привіз у школу дерева та кущі для посадки, але й завбачливо підготував матеріал для кращого зростання дерев, за що йому велике спасибі. Учні, у свою чергу, - обіцяють ретельно доглядати висаджені берізки, горобину та кущі, і щодень їх поливати.

 

126lIBJtrQo BKtMnCFRWzg

IyC eOZujuY LfzycVswjkM

OPJ7xOx 6fg

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама