Відповідь О.Левченка на звернення стосовно надмірного обрізання крон дерев в місті

Назад

Отримав відповідь мера Обухова О.Левченка на звернення стосовно надмірного обрізання крон дерев в місті. Нагадаю, що 27 квітня, це питання буде розглянуте на сесії Обухівської міськради, завдяки підтримки обухівчанами відповідної петиції.

"Що можна сказати по суті відповіді: 
З цієї відповіді видно, що діагностику стану зелених насаджень комісія проводила 26.01.2017 року, тобто, в той період коли для листяних порід дерев візуально не можна встановити ступінь суховерхості і рівень припинення росту пагонів бо на листяних деревах немає взимку листя і бруньок що розпускаються. 
Відповідно до пункту 9.1.11. Під час догляду за деревами застосовують три види обрізання: формувальне, санітарне й омолоджувальне.
3. Омолоджувальне обрізання, проводять лише для старих дерев, у яких почала підсихати вершина та припинився ріст пагонів (9.1.11.3). Важлива ремарка - "лише для дерев, які добре витримують обрізання". Сильне омолоджування це - зріз крони до основи скелетних гілок. Із листяних порід омолодженню добре піддаються верба, липа, тополя. І все! 
ЗАКОННИХ ПІДСТАВ для проведення обрізки «під стовб» в Обухові: здорової груші, клена, молодих ясенів, яблуні, горіха – НЕ МАЄ, бо ці породи дерев не належать до швидкоростучих видів і важко переносять обрізання.

Окрім того, кожне обрізане «під стовб» дерево стає більш аварійно небезпечним. Після сильної обрізки частина стовбура на зрізі підпадає ураженню грибковими і бактеріальними інфекціями. Кора в місці пошкодження обрізкою стає крихкою і не здатна надійно утримувати численні пагони «вовчки» що виростають на місці зрізу. Згодом виснажується коренева система та ціле дерево гірше утримується в грунті. Отже таке «стовбування» дерев не вирішує питання загрози для безпеки мешканців та транспортних засобів.

На фото - знищена груша на зупинці Школа в напрямку Києва." повідомив  Bohdan Yatsun

Фото Bohdan Yatsun.

Фото Bohdan Yatsun.

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама