ВІТАННЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НА ПЕРЕДОДНІ СВЯТА ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ

Назад

На передодні Великодніх свят представники районної влади побували в родинах Героїв, які загинули при виконанні військового обов’язку в зоні проведення АТО. За ініціативи та особистої підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Горгана О. Л. сім’ям загиблих були вручені продуктові набори. Також до Дня Великодня, завдяки спільному рішенню комісії з надання матеріальної допомоги Обухівською районною радою та Обухівською районною державною адміністраціє були виділені кошти на виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих в розмірі 1000 грн. Заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Білецький С.В. та начальник управління соціального захисту населення Обухівської РДА Білоконь Г.І. сьогодні відвідали родини наших загиблих захисників: Кабанець М.М., Зосимова Д.П., Петрова А.М. Байненкова Б.М.

Свято Христового Воскресіння відзначається в родинному колі, проте ці сім’ї вже ніколи не побачать за родинним столом тих, хто відав своє життя захищаючи територіальну єдність нашої держави. У цей непростий період батьки та рідні загиблих з щирими обіймами та зі словами вдячності приймали привітання та подарунки від гостей.

Тож давайте разом з вами звернемося у щирій молитві до Бога з проханням здоров’я , благополуччя та миру для кожної сім’ї в Україні.

324fdsf

На фото з ліва на право заступник голови ОРДА Білецький С.В, Кабанець Т.М., начальник УСЗНОРДА Білоконь Г.І. та Кабанець М.М.

3gdgg

На фото з ліва на право начальник УСЗНОРДА Білоконь Г.І., заступник голови ОРДА Білецький С.В. та Зосим Г.О.

5yhfghf

На фото з ліва на право заступник голови ОРДА Білецький С.В., Петрова Н.В. та начальник УСЗНОРДА Білоконь Г.І.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама