В м.Українка потруїли понад три десятки собак

Назад

За півроку в Українц  загинуло вже понад три десятки собак. Волонтери у відчаї, адже усі чотирилапі були стерилізовані та прочиповані, тож загрози мешканцям міста не становили. Місцева влада від інциденту відхрещується, мовляв, до отруєнь не причетна, передає кореспондент "5 каналу". Дворнягу Люську на міському ринку зоозахисники знайшли напівживою. Пригадують: вона захлиналася піною й билася у конвульсіях. Волонтери ледве встигли довести її до ветеринарної клініки. Після тривалого лікування у Люськи з'явився новий господар.

"Зараз вона абсолютно здорова, знову довіряє людям, і все у неї добре. Дякувати Богу, для неї все завершилося хепі-ендом", – розповідає зоозахисниця Ольга Шостак.

Утім, далеко не для всіх тварин усе закінчується хепі-ендом. За півроку від рук догхантерів уже загинули понад 30 безпритульних собак. Отруту їм зазвичай підкидають у їжу. Зоозахисники не збагнуть, адже жодної загрози мешканцям міста тварини не становили, самотужки їх стерилізували та прочипували.

"Собак винищують, собак труять і ми нічого не можемо із цим зробити. Всі тварини, які були простерилізовані у місті Українка, були простерилізовані коштами волонтерів. У нас не виділялося коштів з мерії, не виділялося коштів взагалі з будь-яких державних органів", – запевняє зоозахисниця Інна Грюнберг.

Нині команда зоозахисників щовечора патрулює вулиці міста, а безпритульних собак навіть забирають ночувати до себе додому. "Почали розбирати по домівках. Забираємо, аби врятувати. Нам хочеться, аби вони залишилися. Ми до них уже звикли", – додає Лариса Шокарєва, ще одна зоозахисниця.

У міській раді Українки від масового отруєння собак відхрещуються. У планах чиновників стерилізувати цьогоріч решту тварин у передмісті. Як вони пояснюють ситуацію, що склалася, – дивіться у сюжеті:

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама