СВЯТО ЗИМОВОГО СПОРТУ НА ХОКЕЙНОМУ МАЙДАНЧИКУ (УКРАЇНКА)

Назад

  «Льодові баталії» на міському хокейному майданчику у неділю зібрали і дорослих, і зовсім юних любителів хокею. Майстер-клас для тих, хто стає на ковзани вперше, провів тренер Юрій Лисяний.

  У заході взяли участь і гості – екс-гравець збірної України з хокею, нинішній тренер збірної України з хокею на роликах Василь Василенко та представник Федерації роликового спорту в Україні Андре Поддубни. І розповіді про роллер-хокей звучали не дарма: адже льодовий майданчик, який у зимові місяці використовується як ковзанка та площадка для гри в хокей, у інший час буде використовуватися для роликових ковзанів.

  Участь у заході взяв і міський голова Павло Козирєв. Павло Генріхович розповів про подальші плани міської влади щодо сприяння розвитку спорту в Українці, а саме –  обладнати справжній роллер-парк для занять з роликового спорту, щоб і у теплу пору року теперішній льодовий майданчик  використовувався з користю.

  Веселі естафети для юних хокеїстів не давали нікому змерзнути.  А на завершення зустрічі дві команди зійшлися між собою у товариському матчі.

8 5555 2

взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама