НОВІ ЗДОБУТКИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

Назад

Обухівський районний центр творчості дітей та юнацтва (далі – ОРЦТДЮ) вже багато років активно працює за різними напрямами та бере участь в різних конкурсах районного, обласного та Всеукраїнського рівнів.

З року в рік наші талановиті педагоги створюють для вихованців справжню творчу атмосферу: діти виготовлять вироби, фотографують, майструють, шиють і пишуть творчі, екологічні та історичні роботи, таким чином реалізуючи всі свої знання та вміння. Про це свідчать результати обласних конкурсів.

Так, нещодавно для участі в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання були направлені вироби вихованців ОРЦТДЮ, які зайняли призові місця. Це роботи «Веселий календар» Філоненка Дмитра - ІІ місце (гурток «Голочка», керівник Рудик С.І.), «Шкатулка з секретом» Філоненка Олексія - ІІ місце (гурток «Юний майстер», керівник Здоренко П.Г.), «Мавпа-акробат» Лимаренка Віталія – заохочувальна грамота (гурток «Юний майстер», керівник Здоренко П.Г.).

В обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі Україно!» Сопчук Ростислав, вихованець гуртка «Юний майстер» (керівник Здоренко П.Г.) зайняв почесне І місце за роботу «Живий папуга».

Вихованці екологічного гуртка «Зелена варта» (керівник Кротінова Т.О.) взяли участь в Обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка» та спільними зусиллями колективу гуртка здобули ІІ місце.

Адміністрація ОРЦТДЮ висловлює подяку керівникам і юним талантам району за плідну працю та перемоги. Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових звершень.

image 0 02 05 0b63e587 image 0 02 05 3d344ecbe0b0

image 0 02 05 8b0f46 image 0 02 05 e161

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама