Звіт проекту "Подай собаці руку"

Назад

"Тиждень тому стартував проект «Подай собаці руку», організацією якого займались ГО «Зоозахисники «АРГО» і ГО «Інститут Розвитку громад». Сьогодні ми вирушили до притулку для безпритульних тварин, що у Деремезні. 
2 дні 4 машини звозили до притулку речі, які ми збирали не лише в Обухівському районі, а й у Київській області. Вже з 8 ранку сьогоднішнього дня на території притулку розпочалися роботи з благоустрою. 
В дворі будинку 14, що на вул. Гагаріна, нас привітно зустріла не лише власниця притулку Вікторія Ніжник, а і зграя чотирилапих песиків, які раді бачити кожного, хто завітає в гості, і пригостить хоча б теплом і ласкою, якої, до речі, у пані Вікторії вистачає на всіх її підопічних. А чого не вистачає, те ми намагалися знайти і купити, а саме: металеві і пластикові відра, що майже одразу почали виконувати свою роль у вольєрах, після того, як їх приладнали; миски металеві і пластикові; віники; засоби для протипаразитарної обробки; медикаменти; сухий корм та м’ясні ласощі; килими, дивани та автокрісла, якими, до речі, також одразу оснастили кілька вольєрів з цуценятами, та багато іншого.
Незабаром також до притулку прибуде кілька тон піску, ну і збір всього необхідного триває надалі."  повідомили на своїй сторінці АРГО: Громадська організація "Зоозахисники "Арго" м.Обухів Київської обл.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама