Бібліотека для дітей та соціально-культурне партнерство

Назад

19 квітня 2017 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбувся обласний семінар за участю заступників директорів по роботі з дітьми районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Бібліотека для дітей та соціально-культурне партнерство"

Про сучасний стан бібліотечного соціокультурного середовища і партнерських стосунків між районними, міськими, сільськими бібліотеками і різними державними, комерційними, громадськими структурами в Київській області у вступному слові до учасників семінару звернувся генеральний директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Зніщенко М.П.

В роботі обласного семінару взяв участь: Євген Садовников - керівник відділу продажу, бренд-менеджер компанії ІS IWTER SISTEMS. Він провів презентацію сучасної проекційної, компютерної техніки, яка покращує якість обслуговування різних вікових категорій груп користувачів бібліотек, а саме: проектори, екрани, інтерактивні дошки, сканери, документ-камери. Придбання бібліотеками Київщини якісної сучасної техніки надало би змогу осучаснити бібліотеки всіх рівнів, підняло би рівень престижності їх роботи в регіонах Київської області.
Під час роботи семінару відбулися професійні діалоги з актуальних проблем та професійних питань діяльності бібліотек в обговоренні взяли участь: Гарбуз Н.М. – заступник директора по роботі з дітьми Бородянської РЦБС, Коваленко В.Г. – заступник директора по роботі з дітьми Іванківської РЦБС ,Торохтій Н.М. – завідувач бібліотеки для дітей м. Кагарлик, Малишева О.І. - завідувач Обухівської районної бібліотеки для дітей, Мирець Т.М. – завідувач бібліотеки для дітей Рокитнянської РЦБС. Професійні діалоги між учасниками семінару і працівниками Київської обласної бібліотеки для дітей дозволяють виявити больові та критичні точки у роботі бібліотек на місцях, направити діяльність бібліотек області в необхідному напрямку, щоб відповідати сучасним вимогам бібліотечної роботи бібліотек Київщини.

 

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама