Поступовими та рішучими кроками прокуратура Київської області повертає у державну власність незаконно набуті під забудову ліси в Обухівському районі

Назад

  Раніше, в одному з Інтернет-видань опубліковано матеріал, що рішеннями Обухівського суду Київської області відмовлено у задоволенні двох позовів прокуратури Київської області про витребування на користь держави 21,30 га лісів, що знаходяться в адміністративних межах Підгірцівської сільської ради Обухівського району, які за підробленими державними актами на право власності незаконно вибули з володіння держави.
 
  Втім, кінцеві рішення у вказаних справах ще не прийнято, оскільки їх оскаржено прокуратурою Київської області до суду апеляційної інстанції.
 
  Задля встановлення об’єктивної картини у вказаних справах, прокуратура Київської області офіційно інформує, що апеляційним судом Київської області одне із незаконних рішень Обухівського районного суду скасовано, позов прокуратури задоволено в повному обсязі та витребувано на користь держави в особі Кабінету Міністрів України та ДП «Київське лісове господарство» земельну ділянку лісогосподарського призначення площею 10,6362 га.
 
  Завдяки обгрунтованим доводам прокурора та долученим до матеріалів справи планово-картографічних матеріалів лісовпорядкування, які свідчать, що спірні земельні ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд не приймались, погодження на вилучення держлісгосп, як землекористувач не надавав, суд підтримав позицію прокуратури.
 
  Крім цього, встановлено, що на підставі підроблених державних актів на право власності на земельні ділянки за договорами купівлі-продажу у 2007 році громадянами набуто у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків вказані земельні ділянки.
 
  Бланки державних актів на право власності до відділу земельних ресурсів в Обухівському районі для використання в межах району не надавались, а також містять підроблені підписи та печатки посадових осіб цього ж відділу.
 
  Розгляд другої справи за апеляційною скаргою прокуратури області призначено апеляційним судом Київської області на лютий поточного року.
 
  Відстоювати свою принципову позицію та встановлювати порушені права, органи прокуратури Київської області будуть і надалі, відповідно до вимог чинного законодавства, шляхом подачі апеляційних та касаційних скарг.
 
 
Прес-служба
прокуратури Київської області
взято  з http://kobl.gp.gov.ua/
 
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама