Витачів - одне з найпопулярніших місць для "тихого" відпочинку серед туристів на Київщині

Назад

Майже у самого Дніпра в 56 кілометрах від столиці розташоване село Витачів. Село засноване в 957 році. Поблизу нього виявлено поселення епохи бронзи, могильник скіфських часів.

Частина старого городища обрушилася в Дніпро, а частину забудовано будинками. Але зате в Вітачеві відкривається один з наймальовничіших видів на річку Дніпро. Три села - Трипілля, Халеп'я і Витачів - формують красиву природну ланцюг уздовж Канівського водосховища.

Витачів - одне з найпопулярніших місць для "тихого" відпочинку серед туристів на Київщині. Тут, навіть на святкові дні, дуже мало людей. У селі круті схили, що ведуть до місця давньоруського городища, невелика дерев'яна каплиця, дерев'яний вітряк і три камені з символікою "Української духовної республіки", заснованої письменником-філософом Олесем Бердником. Ще одне місце, звідки відкривається гарний вид, - поблизу сучасного кладовища на пагорбі. Звідси в гарну погоду видно Київ. Внизу, під самим обривом, є місце для риболовлі. Відпочиваючі можуть побачити зайців, які живуть тут в невеликому змішаному лісі.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама