ФЛЕШМОБ «НА ВАРТІ ПОРЯДКУ»

Назад

Флешмоб (flash — спалах; мить; mob — натовп, перекладається як «спалах натовпу» або як «миттєвий натовп») — це заздалегідь спланована масова акція, в якій велика група людей (моббери) раптово з'являється в громадському місці та виконують раніше обумовлені завдання.

20 квітня 2017 року, біля Будинку культури смт Козин, зазвучала музика - розпочався танцювальний флешмоб «На варті порядку». Три установи (вихованці хореографічного гуртка «Зебра» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва (керівник (Васильчук І.О.), учні Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівники відділу поліції ГУНП Обухівського району в Київській області) об’єдналися, щоб провести правовиховний профілактичний захід у незвичному форматі.

Найперше було «Пограбування» будинку культури «грабіжниками», яке зупинили працівники поліції. Далі відбулось, щось зовсім не звичне. До них з різних сторін, по черзі почали приєднуватись учні та всі разом виконували захоплюючу танцювальну постановку. Це було весело, цікаво та пізнавально не лише для учасників флешмобу, а й для присутніх на заході та перехожих, які зупинялися, щоб сфотографувати та зняти відео.

Своєю участю у заході, діти продемонстрували, яким буде майбутнє нашого суспільства, де громадяни не чинитимуть правопорушень, керуватимуться правилами безпеки та поважатимуть закони країни.

Варто відмітити, що такі зустрічі важливі як для патрульної поліції, так і для підлітків, які завжди із захопленням реагують на поліцейських, ставлять багато різних запитань, цікавляться їх роботою.

 

IMG 20170420 092843 HDR IMG 20170420 092933 HDR

IMG 20170420 093833 HDR

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама