Обухівський напрямок популярний у заможних орендарів

Назад

Як правило, сезон оренди заміських будинків і дач стартує з кінця березня – початку квітня. Цього ж року старт сезону затягнувся. Про це повідомляє mind.

Кількість бажаючих переїхати на теплий сезон за місто росте з року в рік. Це підтверджує і генеральний директор АН «Благовіст» Галина Мельникова, за даними якої, у нинішньому сезоні попит збільшився на 20%. Водночас база пропозицій у кількісному вираженні практично не змінюється: через підвищення вартості утримання нерухомості (податок на нерухомість, охорона, комунальні платежі) в оренду пропонуються нові об'єкти, і приблизно така ж кількість будинків, що здаються в оренду, виставляється на продаж.

За даними Галини Мельникової, найпопулярнішими є будинки, розташовані в населених пунктах, що знаходяться не більше ніж за 15 км від Києва. А найпопулярніші напрямки – Новообухівський, Старообухівський, Одеський та Вишгородський. Сергій Костецький і Алла Івченко-Вавріч стверджують, що за затребуваністю лідирують Києво-Святошинський і Обухівський райони, тоді як Вишгородський напрямок, дуже популярний упродовж останніх років, здає позиції. «Це пояснюється зростанням числа котеджних містечок і розвитком населених пунктів уздовж Житомирської траси, завдяки чому там з'являються якісні та відносно доступні за ціною об'єкти. Ну а Обухівський напрямок традиційно був популярним у заможних орендарів», – зазначає Михайло Артюхов.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама