Профілактика виробничого травматизму

Назад

   В  2016 році на підприємствах міста Обухова сталося 15  нещасних випадків на  виробництві, в результаті яких  травмовано 18 осіб. У порівнянні з попередніми роками  виробничий травматизм загалом зменшився. Наприклад, в 2015 році сталося 18 нещасних випадків, травмувалося 24 особи, в тому числі смертельно-троє потерпілих. 
   З метою профілактики та запобігання нещасним випадкам  працівниками відділення протягом 2016 року надано 80 консультацій страхувальникам, надавалась консультативна та методична допомога у створенні системи управління охороною праці для 32 страхувальників, проведено круглий стіл з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення, проводилися зустрічі з трудовими колективами підприємств. Працівники відділу брали участь у нарадах з питань профілактики виробничого травматизму на підприємствах. Ці заходи спрямовані на привернення уваги кожного роботодавця та працівника до максимального зниження рівня виробничих ризиків, формування загальної культури та свідомого ставлення до питань охорони праці.
   Аналізуючи стан профілактичної роботи щодо запобігання  виробничому травматизму на підприємствах міста та району мусимо відмітити,  що багато роботодавців не розуміють важливості функціонування системи управління охороною праці. На багатьох підприємствах відсутні служби охорони праці або не призначені особи, відповідальні за створення безпечних умов праці.       
   Звертаємо увагу роботодавців на необхідність впровадження заходів з підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці працівників, проведення на підприємствах своєчасного та якісного навчання з питань охорони праці працівників, їх професійну підготовку до робіт за професією, підготовку адміністративно-технічного персоналу до виконання функціональних обов'язків з питань охорони праці, здійснення систематичного контролю за виконанням працівниками вимог безпеки та інструкцій з охорони праці на всіх рівнях адміністративного управління».

Відділ праці та трудових відносин
управління соціального захисту 
населення виконавчого комітету Обухівської міської ради

взято з http://obukhiv.kiev.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама