ПЕДАГОГИ РАЙОНУ В РАМКАХ ФОРМАТУ «ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ» ЗАВІТАЛИ НА ДЕНЬ ПОЗИТИВУ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ №2

Назад

Створити платформу для змістовного діалогу заступників директорів шкіл з виховної роботи, педагогів-організаторів з питань формування загальної позиції, обміну досвідом, підсилення впливу на підлітків та учнівську молодь, створення позитивного емоційного фону у навчальному закладі, такою була мета заходу у форматі Дошка оголошень. Останній відкритий захід у такому форматі проходив 20 квітня в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Заступники директорів, педагоги-організатори, класні керівники Обухівського району завітали до закладу на День Позитиву. Під час заходу вони не лише познайомилися з досвідом колективу, а й особисто взяли у ньому участь.

За короткий час гості встигли чимало. Відвідали вернісаж «З чого зроблені хлопчики та дівчатка? », алею спортивної слави, виставку рукотворів, «Мандали, як обереги сім'ї та процвітаючої України», фотозони «Усмішка пасує кожному!» та «Стань героєм мультфільму «Бременські музики», взяли участь в міні-тренінгу від психолога школи Нестеренко О.І., в акціях «Танцюють всі» та «Грайся з нами!», в майстер-класі «Розмальовування долоньок», створенні писанкового дерева «Що для тебе родина? », в арт-проекті «Писанка-2017», в оформлені колективної картини «Наше місто посміхається», отримали передбачення зі Скриньки з висловами, залишили свої записи на «Паркані думок та побажань», виготовили «обереги-підкови» та подарункові коробочки під керівництвом вчителів, чудових майстрів Погребної І.В. та Таначьової Н.В..

Захід був змістовним та цікавим. Педагоги району отримали корисну інформацію, цікаве спілкування та позитивні емоції.

6 034 6 018

6 021 6 029

20170420 104549 20170420 111342

CIMG2168 IMG 2673

DSC03647

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама