10 ПРОЕКТІВ ПРООН В УКРАЇНЦІ НА 4 МЛН. 900 ТИС ГРИВЕНЬ НА СТАДІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Назад

  5 проектів загальною вартістю 2 млн. 200 тис. грн. у 2015 році, і відразу 10 проектів  на 4 млн. 900 тис гривень  на стадії реалізації у 2016-2017, та додатково майже мільйон гривень на проект по безпечному місту – такі результати роботи за час партнерства між програмою розвитку ООН та Українською міською радою.

  З 2015 року підписано 14 грантових угод з житловим сектором  (будинками ОСББ/ЖБК) та 1 грантову угоду по окремому компоненту Смарт Сіті, проект «Безпечне місто».

  У 2015-2016 роках реалізовано мікропроекти по утепленню покрівлі та технічних поверхів житлових будинків,  встановлення металопластикових вікон в місцях загального користування, світильників з датчиками руху та індивідуальних теплових пунктів.

  В свою чергу за підсумками ЄС/ПРООН серед  усіх міст – учасників проекту для проведення моніторингової місії та аудиту було відібрано Місто Українка. В січні 2017 наше місто відвідали партнери з Європейського союзу, перевіряли звіти, документи, спілкувались з громадою будинків. За результатами моніторингу буде прийматися рішення, чи прийматиме участь Українка у 4 фазі проекту.

  А 25-26 січня Проектом ЄС та Програмою розвитку ООН «МРГ-3» було організовано засідання національного круглого столу «Можливості та інновації для міського розвитку». На засіданні були присутні міські голови та заступники міських голів 25 міст-партнерів проекту, міжнародний менеджер проекту Хендрик Ван Зил, Представник Міністерства регіонального розвитку – Старцева Світлана Михайлівна, а також регіональні координатори та інженери проекту.

  У засіданні взяли участь і представники Українки, як одного з міст-учасників програми. Були розглянуті такі питання, що стосуються налагодження самостійної роботи ОСББ, їх діалогу з місцевою владою, а також стратегічне  планування розвитку міста.

 FB_IMG_1485837806790

взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама