Борцівський дебют у Білій Церкві

Назад

14 квітня у м. Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби ДЮСШ «Богатир». У турнірі взяли участь майже усі команди Київської області. Понад 150 учасників. Обухівську ДЮСШ представляли наймолодші спортсмени - борці, 25 вихованців заслуженого тренера України, МС СРСР,срібного призера чемпіонату Світу серед ветеранів Анатолія Гуральського. Для декого із юних атлетів, даний турнір став першим випробовуванням у житті, який вони гідно пройшли. Команда завоювала 8 медалей. Із них: Данило Часовський (23 кг) – перше місце, Гліб Мельников (35кг) – перше місце, Всеволод Федоренко(23 кг) – друге місце, Антон Вигівський (47кг) –друге місце, Артем Герасимчук (23 кг) – третє місце, Олег Дубина (26 кг) – третє місце, Роман Дубовик (29 кг) – третє місце, Григорій Шелковенко (47кг) – третє місце.

Гарно себе проявили на змагання Ростислав Марченко (35 кг) Салахуддін Абдулаєв (32кг) та Єгор Лисянський (26 кг). Усі вони посіли 5 місце. Були нагороджені медалями, дипломами відповідних ступенів.