Обласна спартакіада серед інвалідів "Сила духу"

Назад

З метою залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги і всебічного сприяння у психологічній, фізичній, соціальній реабілітації,5травня 2017 року об 11.00 на базі Обухівського районного центру культури та дозвілля (м. Обухів, вул. Київська 117) відбудеться урочисте відкриття п’ятої обласної спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» - відкритого спортивного заходу, що проводиться щорічно з метою підтримки потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва.

На урочистому параді-відкриття спартакіади буде представлено понад сто п’ятдесят спортсменів з п’ятнадцяти команд-учасницьсформованих з: Білоцерківського, Богуславського, Бориспільського Броварського, Васильківського, Вишгородського, Іванківського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Обухівського, Сквирського, Тетіївського, Фастівського, Яготинського відділень Фонду в Київській області та відділення у місті Ірпінь.

Програма спартакіади включає змагання з шести видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. За наслідками змагань будуть визначені як переможці в загальнокомандній першості, так і в особистих змаганнях з окремих видів спорту.

В рамках регіонального відбірного спортивного заходу відбудеться урочисте відзначення переможців та святковий концерт за участю найкращих колективів художньої творчості Обухівського району Київської області.

Найбільш талановиті спортсмени – переможці регіональних змагань увійдуть до збірної команди області для участі у фінальних змаганнях п’ятої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», яка відбудеться з 6 по 10 червня 2017року в м. Одеса.

Захід організовується за підтримки Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Київській області, Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»,Обухівської районної державної адміністрації та Обухівської міської ради.

Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама