НА ОБУХІВЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «УКРАЇНСЬКИЙ КОРДОН – 2017»

Назад

У вівторок, 25 квітня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган взяв участь в урочистому відкритті Всеукраїнського форуму, спрямованого на підготовку громадянських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Український кордон – 2017».

Форум проходить на базі культурно-оздоровчого центру «Пролісок», який розташований в смт Козин Обухівського району.

Звертаючись до учасників форуму, очільник облдержадміністрації Олександр Горган наголосив: «за словами «безпека», «захист», «надійний кордон» сьогодні стоять реальні речі, їх розуміння нам коштує справжніх життів». Тому національно-патріотичне виховання молоді є першим та найважливішим серед 10 пріоритетних напрямків у роботі Київської ОДА.

«Київська обласна державна адміністрації рівно тиждень тому назад передала до Обласної ради пропозиції по програмах національно-патріотичного виховання і молодіжної політики на рекордну суму в Україні – 10 мільйонів гривень. Усі пропозиції були напрацьовані спільно з Міністерством молоді та спорту України», – повідомив Олександр Горган.

«Київська область починає літопис нового етапу національно-патріотичного виховання, який стане твердим каменем побудови економічно могутньої, держави вільних людей», – наголосив голова КОДА.

У своєму вітальному слові Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов наголосив на тому, що національно-патріотичне виховання молоді свідомо руйнувалося попередньою владою. Тому сьогодні відродженні і становлення системи національно-патріотичного виховання можливе лише спільними зусиллями з усіма органами державної влади та силовими відомствами, які захищають суверенітет та територіальну цілісність держави.

«Ми створили Координаційну раду міжвідомчу з питань національно-патріотичного виховання, тому що без взаємодії з громадськими організаціями неможливе національно-патріотичне виховання в Україні», – зазначив Міністр.

За словами Ігоря Жданова, одним із основних елементів національно-патріотичного виховання є гра «Сокіл» («Джура»). «Це робота на місцях, без якої неможливе відродження тієї системи, яку ми хочемо зробити», – сказав Міністр молоді та спорту України.

 

Без названия

 

IMG_7838

 

IMG_7906

 

IMG_7854

 

Взято з http://koda.gov.ua 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама