ДВІ КОРИСНІ СПРАВИ ЗА ОДИН ДЕНЬ

Назад

"28 квітня відбулася 22 сесія Обухівської міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто більше 24 основних питань. 
Все, що відбувалося в сесійній залі, мали змогу дивитися в он-лайн режимі всі бажаючі. Ця система перегляду працює у нас і надалі.
Серед важливих питань були такі, що стосувалися внесення змін до ряду програм в галузях освіти, культури, молодіжної політики та спорту, соціальних програм, до Титульного списку робіт та до рішення про міський бюджет Обухівської міської ради на 2017 рік. 
Рішенням міської ради, яке підтримали більшість депутатів, було визначено кандидатури представників від Обухівської міської ради до складу госпітальної ради Васильківського госпітального округу, куди входить наша громада.
Також було висвітлено підсумки виконання Програми поводження з твердими побутовими та промисловими відходами на території Обухівської міської ради на 2012-2016 рр. 
На цій сесії міська рада прийняла рішення про звернення до ВРУ та Кабінету Міністрів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я та збільшення медичної субвенції Державного бюджету на 2017 рік.
Заключними були питання, що стосувалися розробки та затвердження детальних планів територій та регулювання земельних відносин.

А після закінчення сесії усіх депутатів сьомого скликання чекала приємна місія – висадження декоративних кущів туї та молодих ялинок біля приміщення Обухівської міської ради та Меморіалу Слави, що в центрі міста. 
На сьогодні ми добре виконали обидві справи!" повідомив Олександр Левченко

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама