Защита цирковых животных ( петиция)

Назад

В Обухов приехал передвижной цирк "Кураж". Это тот самый цирк, который львовяне выгнали из Львова, а ирпенцы - из Ирпеня. Не потому, что они хуже всех. А потому, что это - ЦИРК С ЖИВОТНЫМИ. Вот на фото видно, что это значит. 
Не водите в цирк с зверями детей, не воспитывайте детей зверями! ЦЕ НЕ ТРЕБА БАЧИТИ. сообщает АРГО: Громадська організація "Зоозахисники "Арго" м.Обухів Київської обл.
Вот петиция к местной власти, ПОДПИШИТЕ ЕЕ: http://e-dem.in.ua/obukhiv/Petition/View/16

Заборонити діяльність цирків з використанням тварин на території Обухівської міської ради

Заборонити діяльність цирків з використанням тварин на території Обухівської міської ради 

Ми проти негуманного та неетичного поводження з тваринами в цирках. 

Традиція використання тварин у цирку є неприйнятною. Тварини утримуються у неприродних умовах, піддаються тортурам під час дресирування. Практика використання тварин у цирку є нелюдяною, адже вона формує стале уявлення, що тваринами можна й слід розважатися, формує хибну модель стосунків людина-тварина, і що найгірше - саме у дітей, які є головними відвідувачами циркових вистав. 

Уявлення, що утримання тварини в неволі та розваги з використанням тварин є нормою, формують у дітей викривлене світосприйняття, закладають механізми байдужості та жорстокості. Не можна видавати за розвагу демонстрацію тварин-в'язнів, і не можна привчати дітей вважати таке розвагою. Неволя не може розважати! 

Нещодавній випадок у м. Прилуки (Чернігівська обл.), коли левиця втекла з пересувного цирку та опинилась в приватному секторі міста, демонструє також високий рівень небезпеки так званих пересувних цирків для населення та нездатність їх контролювати ситуацію. В результаті, за відсутності будь-яких транквілізаторів у працівників даного пересувного цирку, тварину просто пристрелили із мисливської рушниці на одному із подвір’їв міста. 

Локальна заборона або обмеження на розміщення пересувних цирків з тваринами у місті цілком знаходиться у компетенції органів місцевого самоврядування та регулюється наступними нормативно-правовими актами України:
«Про місцеве самоврядування в Україні», 
«Про благоустрій населених пунктів», 
«Про захист тварин від жорстокого поводження», 
«Про тваринний світ», 
«Про охорону навколишнього природного середовища», 
«Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», 
«Про захист населення від інфекційних хвороб», 
Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 30 вересня 2010 року № 429 Про затвердження Порядку та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах, 
Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1402 «Про затвердження правил транспортування тварин». 
Підставами для локальної заборони пересувних цирків з тваринами є системне порушення природоохоронного законодавства та страждання тварин, епідеміологічна загроза для населення міста Обухів, неналежне утримання небезпечних тварин, що, в свою чергу, становить небезпеку для життя та здоров’я людей. 
Ми вважаємо неприйнятним розташування фургонів з тваринами на території міста. Вольєрів з відповідним кліматом, що задовільнили б видові потреби крокодилів, мавп, анаконд, пітонів, дикобразів, ведмедів, левів тощо у інфраструктурі міста немає. У пересувних цирках неможливо створити умови для тварин, які будуть відповідати їхнім біологічним, видовим та індивідуальним властивостям: гастрольний характер діяльності не надає такої можливості. 
Просимо розглянути питання про повну заборону перебування на території Обухівської міської ради так званих пересувних цирків, що використовують тварин, на найближчій сесії Обухівської міської ради. 
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама